پروسه انجام کار در طراحی آنلاین این مجموعه چه شکلیه؟

توی این مجموعه همه خدمات به صورت کاملا آنلاین و غیرحضوری طراحی آنلاین  انجام میشه. خیالتون راحت !! حاصل تجربه ای که سال ها فعالیت آنلاین با کل کشور حاصل شده ، در قالب یک تیم حرفه ای در خدمت شماست. شما نمونه کارهای موجود توی سایتمون رو میبینید ، اگه از سبک کاریمون خوشتون اومد ، از طریق یکی از راه های تماس، با ما ارتباط برقرار می کنید. کارشناسای ما در مورد تجارت شما سئوالاتی می پرسن و در صورت نیاز به رایگان بهتون مشاوره میدن. بعد از مشخص شدن نوع نیاز شما، مبلغی برای انجام سفارشاتتون برآورد میشه. که این مبلغ به صورت کامل دریافت میشه. خروجی نهایی سفارشات طراحی، بعد از گذشت زمان مقرر، به ملاحظه شما میرسن . شما در مورد طرح هاتون نظر میدید و درخواست هایی احتمالی در مورد تغییرات جدیدشون ارسال می کنید. طراح های ما تغییرات درخواستی شما رو اعمال و براتون ارسال می کنن تا رضایت کاملتون حاصل بشه. تو این مرحله باقیمونده مبلغ پیش فاکتور پرداخت میشه . فایل های نهایی تایید شده توسط شما با خروجی بسیار با کیفیت مناسب برای چاپ در ابعاد بی نهایت از طریق ایمیل یا تلگرام براتون ارسال میشه.

چطور می توانم در طراحی تهران سفارشم رو ثبت کنم؟

ثبت سفارش از چندین راه امکان پذیره :
  1. وارد سربرگ ثبت سفارش شده و از طریق آن سفارش خود را ثبت می نمایید. ت.جه کنید که اطلاعات تماس را به درستی وارد نمایید تا مشاورین ما بتوانند با شما تماس بگیرند.
  2. بعد از بررسی سفارشی شما هزینه آن به شما پیامک می گردد و باید آن را از بخش پرداخت در سایت پرداخت نمایید.
  3. با پایان یافتن فایل کار به شما تحویل میگردد.
 

چگونه میتوانم سفارشم را دنبال کنم؟

مراحل انجام کار از طریق پیامک برای شما ارسال میگردد. همچنین برای پیگیری بیشتر میتوانید با ایمیل موجود یا از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

اگر از طرحم راضی نبودم چه می شود؟

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که دارای سابقه کار موفق توی بازار دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. مشاوره ها و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. پس موقع ثبت سفارشتون ، حتما ما رو از جزئیات سلایق و علایق خودتون مطلع کنید. طراح های ما برای هر سفارش شما حدود ۳ تا اتود میزنن . ولی توی جلسه ای که با همفکری بقیه طراح های تیم برگزار میشه، یکی از طرح ها که بهترینشون هست انتخاب میشه و براتون ارسال میشه. ما همیشه همه سعیمون اینه که کار حرفه ای ، و البته مطابق با سلیقه شما تحویلتون بدیم. حتی یک مشتری ناراضی هم برای ما مهمه. پس خیالتون راحت باشه طراحی هاتون رو اونقدری تغییر میدیم که در نهایت رضایت شما حاصل بشه.

طراحی تهران یک موقعیت خوب برای کسانی است کــه می خواهند مـتفــاوتــــ و خــاص بـاشـند.
سایت مـا با ارائـۀ طراحی منحصر بـه فـرد در زمینۀ کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، تراکت و… به شمـا کمک می کند تا در مســیر پیشرفت خـود، سریعتر گام بردارید .
طـراحی لـوگـو و طـراحـی سـه بـعـدی بــهتریــن و مهمترین اقـدام شما در جـهت بـرنـده بـودن است که این تخصص ماست .

ما را دنبال کنید

ایمیل-1: info@teh-designer.ir

ایمیل-2: mahdifahimipour@gmail.com

تلفن: 09355125726

logo-samandehi